LANmark-OF Pigtail LC/UPC Singlemode Maxistrip LSZH 9/125 1m 12 Colours

LANmark-OF Pigtail LC/UPC Singlemode Maxistrip LSZH 9/125 1m 12 Colours



320,43 lei

LANmark-OF Pigtail LC/UPC Singlemode Maxistrip LSZH 9/125 1m 12 Colours

CUMPARA IN 6 RATE FARA DOBANDA play_circle_filled

53,41

Prima luna

53,41

A2-a luna

53,41

A3-a luna

Cantitate
Ultimele produse in stoc | 2 BUCATI Livrare: 28.01.2022 - 03.02.2022
Termen maxim 15 zile


  Returnează în termen de 14 de zile

in conformitate cu OUG 34/2014

 

Securitatea datelor colectate si procesate

 

SR EN ISO 9001:2015

Tip Pigtail

Lungimea cablului 1 m

Conectori LC / UPC

Standarde ISO/IEC 11801

Caracterisitici Single mode LSZH 9/125

Culoare Albastru, Portocaliu, Verde, Maro, Gri, Alb, Rosu, Negru, Galben, Mov, Roz, Turquoise

Altele Set de 12 Pigtailuri

N121.4MLS

Referinte specifice

Ai folosit acest produs?
Nu au fost găsite recenzii

alte produse din aceeasi categorie