QSFP-40/100-SRBD Cisco 100Gbps 40GBase SR-BiDi OM4 Multi-mod Fiber 100m LC Connector QSFP Transceiver Module

QSFP-40/100-SRBD Cisco 100Gbps 40GBase SR-BiDi OM4 Multi-mod Fiber 100m LC Connector QSFP Transceiver Module



8.585,00 lei

QSFP-40/100-SRBD Cisco 100Gbps 40GBase SR-BiDi OM4 Multi-mod Fiber 100m LC Connector QSFP Transceiver Module

CUMPARA IN 6 RATE FARA DOBANDA play_circle_filled

1.430,83 lei

rata lunara

Reduceri la volum

Bucati Reducere Castigi
2 4% 686,80 lei
Cantitate
DISPONIBILITATE | 10 BUCATI Livrare: 13.12.2022 - 19.12.2022
stoc furnizor


 

Deschidere la livrare

Oferim garantie la produse 24 luni  

Oferim garantie la produse 24 luni

  Returnează în termen de 14 de zile

in conformitate cu OUG 34/2014

Suport Clienti 0371.238.579  

Suport Clienti 0371.238.579

 

Securitatea datelor colectate si procesate

 

SR EN ISO 9001:2015

QSFP-40/100-SRBD Cisco 100Gbps 40GBase SR-BiDi OM4 Multi-mod Fiber 100m LC Connector QSFP Transceiver Module

CISCO
QSFP-40/100-SRBD-rmag

Referinte specifice

Ai folosit acest produs?
Nu au fost găsite recenzii

produse similare