Cisco SFP-25G-SR-S Compatible 25G MMF 850nm 100m SFP28 SR Transceiver

Cisco SFP-25G-SR-S Compatible 25G MMF 850nm 100m SFP28 SR Transceiver



4.343,00 lei

Cisco SFP-25G-SR-S Compatible 25G MMF 850nm 100m SFP28 SR Transceiver

CUMPARA IN 6 RATE FARA DOBANDA play_circle_filled

723,83 lei

rata lunara

Cantitate
DISPONIBILITATE | 10 BUCATI Livrare: 30.11.2022 - 06.12.2022
stoc furnizor


 

Deschidere la livrare

Oferim garantie la produse 24 luni  

Oferim garantie la produse 24 luni

  Returnează în termen de 14 de zile

in conformitate cu OUG 34/2014

Suport Clienti 0371.238.579  

Suport Clienti 0371.238.579

 

Securitatea datelor colectate si procesate

 

SR EN ISO 9001:2015

 Functionally similar to Cisco SFP-25G-SR-S

• Hot-pluggable SFP28 form factor

• Support for 25Gb/s data rate

• 850nm VCSEL transmitter, PIN photo-detector

• Distance up to 100m on OM4 Multi-mode fiber

• Duplex LC connector

• Built-in digital diagnostic functions

• Single 3.3V power supply

OEM Part Number SFP-25G-SR-S   Optcore Part Number SFP28-25G-SR-CSC

  Form Factor SFP28   Data Rate 25 Gb/s

  Wavelength 850 nm   Fiber Type MMF

  Max Distance 70m on OM3, 100m on OM4   Optical Components VCSEL/PIN

  Transmitter Power -8.4 ~ 2.4 dBm   Extinction ratio > 2 dB

  Receiver Sensitivity < -10 dBm   Receiver Overload > 0.5 dBm

  Connector Duplex LC   Digital Diagnostic Monitoring Yes

  Environment Operating: 0°C to 70°C

Storage: -40°C to 85°C   Weight 0.03 kg

  Application 25GBASE-SR Ethernet   Compliance IEC/EN 61000-4-2,IEC-60825

FDA 21CFR 1040.10 and 1040.11

RoHS

CISCO
SFP-25G-SR-S-rmag

Referinte specifice

Ai folosit acest produs?
Nu au fost găsite recenzii

produse similare