TP-LINK TL-FC111A-20 convertoare media pentru rețea 100 Mbit/s Monomodală Negru

TP-LINK TL-FC111A-20 convertoare media pentru rețea 100 Mbit/s Monomodală Negru



65,61 lei

TP-LINK TL-FC111A-20, 100 Mbit/s, IEEE 802.3,IEEE 802.3i,IEEE 802.3u, 10BASE-T,100BASE-T, 100BASE-FX, Completă, Semi, Cat3,Cat4,Cat5,Cat5e

CUMPARA IN 6 RATE FARA DOBANDA play_circle_filled

10,94

Prima luna

10,94

A2-a luna

10,94

A3-a luna

Cantitate
IN STOC | 16 BUCATI Livrare: 28.01.2022 - 03.02.2022
Termen maxim 15 zile


  Returnează în termen de 14 de zile

in conformitate cu OUG 34/2014

 

Securitatea datelor colectate si procesate

 

SR EN ISO 9001:2015

TP-LINK TL-FC111A-20. Rată maximă transfer de date: 100 Mbit/s, Reţea standard: IEEE 802.3,IEEE 802.3i,IEEE 802.3u, Tehnologie de cablare fibră cupru: 10BASE-T,100BASE-T. Conector cu fibră optică: SC, Tehnologia de conectare: Prin cablu. Maximă de transfer de la distanţă: 20000 m, Structură mod fibră: Monomodală, Diametru cabluri de fibră suportate: 9/125 µm. Indicatori LED-uri: Activitate, Conexiune, Curent, Culoarea produsului: Negru, Certificare: FCC, CE. Tensiune de ieşire: 5 V, Curent de ieşire: 0,6 A
Tp-Link
TL-FC111A-20

Fisa tehnica

Rată maximă transfer de date
100 Mbit/s
Maximă de transfer de la distanţă
20000 m
Intern
Nu
Conector cu fibră optică
SC

Referinte specifice

Ai folosit acest produs?
Nu au fost găsite recenzii

alte produse din aceeasi categorie