fb
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter componente ale switch-ului de rețea

D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter componente ale switch-ului de rețea



430,00 lei

D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter, Din oţel inoxidabil, 1 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000Base-LX, 802.3z, 0 - 70 °C

CUMPARA IN 6 RATE FARA DOBANDA play_circle_filled

71,67 lei

rata lunara

Cantitate
DISPONIBILITATE | 9 BUCATI Livrare: 05.07.2022 - 11.07.2022
stoc furnizor


 

Deschidere la livrare

  Returnează în termen de 14 de zile

in conformitate cu OUG 34/2014

 

Securitatea datelor colectate si procesate

 

SR EN ISO 9001:2015

D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter. Culoarea produsului: Din oţel inoxidabil. Rata de transfer de date: 1 Gbit/s, Protocol de legatură date: Gigabit Ethernet, Tehnologia cablării: 1000Base-LX. Dimensiuni(LxAxI): 29,8 x 11,8 x 56,3 milimetri. Porturi de intrare/ieşire: mini-GBIC
D-Link
DEM-310GT

Fisa tehnica

Garantie
24 luni
Tip accesoriu
Modul SFP
Conectori
Duplex LC
Detalii tehnice
Single-mode
Rata de transfer/ Banda de frecventa
1.25 Gbps
Raza de actiune (m)
10000 m
Lungime de unda
1310 nm

Referinte specifice

Ai folosit acest produs?
Nu au fost găsite recenzii

produse similare